poniedziałek, 22 maja 2017

Over time lost nothing more hurt | Rosegal.com

Każdy z nas posiada ogrom rzeczy, które są mu zbędne. Oprócz rzeczy, duzo ludzi posiada również kogoś. Kogoś bliskiego, drugą połówkę, przyjaciela. Żyjemy z dnia na dzień, z przyzwyczajenia. Robimy wszystko rutynowo. To jest o wiele prostsze. Ale kiedyś, nasze życie może ulec nagłej zmianie. Tracimy kogoś bliskiego, tak nagle. Bez wcześniejszego uprzedzenia. Jest nam trudno, ale po jakimś czasie godzimy się ze stratą i dalej żyjemy.Na myśl jednak przychodzą nam często wyrzuty sumienia. Dopiero wtedy udaje nam się zrozumieć błąd, że zaniedbaliśmy daną osobę. Teraz już niestety za późno na to, by to naprawić. Więc jeśli masz taką osobę, na której bardzo ci zależy, nie zwlekaj i okazuj uczucia teraz, bo potem może być już za późno na wszystko. 
Jak widzicie, mogę zrecenzować kolejne zamówienie. Tym razem jest ono ze strony Rosegal.com. Zamówiłam 2 bluzki "cold shoulder" oraz wiązany choker. Bluzki wydawały się różnić tylko kolorami, jednak różnią się też tym, że ta czarna jest bardziej jako crop top ponieważ jest krótsza. Poza tym nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Co do chokera, też nie mogę się do niczego doczepić, ponieważ przyszedł dobrze zapakowany i wygląda zupełnie jak na stronie:)) 


Poproszono mnie również o dodanie linku do sukienek:) casual black dress

5 komentarzy:

 1. BArdzo fajne rzeczy tak samo zamówiłam z tej stronki :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak widać udało Ci się zamówienie ;) bardzo fajne ciuszki i choker też jest ekstra <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne ubrania :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyrzuty sumienia po stracie kogoś są normalna, chociaz bardzo przykra koleją rzeczy. Dlatego zawsze powinno się dawać bliskim z siebie 100%. Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I really like this Outfit,
  the cut of your Sweater is so lovely. Really cool :D

  with love your AMELY ROSE

  OdpowiedzUsuń