Internet friendship

10:49:00
Wiele ludzi uważa, że internetowa przyjaźń nie istnieje. A jeżeli istnieje, to nie jest na długo. Ja natomiast uważam zupełnie inaczej, gdyż nie raz doświadczyłam takiej przyjaźni. Znajdujemy kogoś na portalach społecznościowych. Ale dlaczego nie poznać bliżej tej osoby? Zaczynają się rozmowy na Facebooku, wymiana mailami, listami... Po jakimś czasie przeradza się to w coś wielkiego. Ale czy tylko koleżeństwo?

Ja sama utrzymuje kontakt z taką osobą. Darzymy się wielkim zaufaniem. Oczywiście, zanim zwykła internetowa znajomość przerodzi się w prawdziwą przyjaźń potrzeba wiele czasu, to normalne. Ale czy po wymianie długich wiadomości dalej zostanie tylko koleżeństwo? Na pewno nie dla mnie.


 Nigdy nie żałowałam, że poznałam moją internetową przyjaciółkę. Jest dla mnie jak siostra, zawsze mi pomaga albo ja jej. Nie zamieniłabym jej na żadną inną! 

buty//shoes- sammydress.com, spódniczka//skirt- House, bomber jacket- H&M


12 komentarzy:

 1. Sądzę identycznie! Sama mam internetową przyjaciółkę, i tak jak w twoim przypadku jest dla mnie jak siostra.

  Zapraszam na mój post (także o nastolatkach, a raczej o ich problemach): http://the-life-of-victory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja utrzymuje przyjaźń smsową z człowiekiem którego widziałem tylko na zdjęciach już prawie 6lat,więc i ta internetowa jest możliwa. Pozdrawiam serdecznie. Stasiek z www.stanislawgorny.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam parę takich znajomości, z większością z nich widziałam się max 1 raz. Zauważyłam, że takim osobom łatwiej jest się zwierzyć i nie czujemy krępacji. Więc czasem to jest na prawdę fajna sprawa. :)


  oczywiście obserwuję i zapraszam do mnie!> :) httpp://flawlessgold.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sesja! Ja wierzę w internetowa przyjaźń: ) na pewnej grupie na Facebooku poznałam przyjaciela kontakt utrzymujemy od 4lat. Buziaki 💗

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uważam że taka przyjaźń istnieje. Co prawda sama nie posiadam internetowej przyjaciółki, ale jeśli tylko znajdą się w internecie dwie odpowiednie osoby to to przetrwa tak długo, póki obie strony będą o to dbać. :)

  im-dollka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz, wydaje mi się, że ludzi, którzy uznają, że nie ma przyjaźni przez sieć jest chyba coraz mniej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też mam internetowych przyjaciół i uważam że taka przyjaźń istnieje :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam internetową przyjaciółkę od ponad 3 lat. Kilka razy w roku spotykamy się, a że mieszkamy na różnych krańcach Polski to przy okazji można trochę pozwiedzać. Uważam ją za prawdziwą przyjaciółkę i nie ma dla mnie mniejszej wartości niż przyjaźń "na miejscu".

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyjaźń internetowa to naprawdę coś fajnego i w sumie innego ;) Sama mam internetową przyjaciółkę.
  Pozdrawiam !
  moda-naszym-swiatem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Super zdjęcia! A co do przyjaźni internetowej, to chyba nie w moim stylu, ja wolę się spotkać i gadać z kimś na żywo ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Internetowy znajomy są cudowni <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.