Nothing happens without a reason |Zaful.com

W życiu występują chwile złe jak i dobre, które przeplatają się zamieniają  miejscami. Często jesteśmy smutni, a za chwilę stajemy się radośni. Jednak nie zawsze tak jest. Złe chwile zbyt bardzo nas pochłaniają i zazwyczaj zapominamy o tym co dobre. Wszystko traci wtedy swój pewny sens. Często pewnie zadajemy sobie pytanie: "Dlaczego to co złe, zawsze przytrafia się mi?". A czy ktoś kiedykolwiek pomyślał nad tym, dlaczego?
Wszystko w życiu ma swój sens. Ludzie których spotykamy, wszystkie zdarzające się nam rzeczy pojawiają się w jakimś celu, by nauczyć nas czegoś nowego. Nigdy nic nie dzieje się bez powodu. Zawsze w tym wszystkim jest sens, a my powinniśmy dążyć do odnalezienia go, aby wnieść do swojego życia coś wartościowego. Natomiast nigdy nie jest to proste. Nie wszystkie sytuacje da się od tak zrozumieć. Lepiej jest narzekać i czekać aż zło minie, niż się z tego cieszyć. To co przeżywamy jest jakimś znakiem do osiągnięcia szczęścia.

Prędzej czy później i tak uświadamiamy sobie, dlaczego coś się nam zdarzyło.

buty//shoes- klik, spodnie//pants- Sammydress.com, bluzka//shirt-klik, choker-klik

***
Niedawno przyszła do mnie kolejna paczka z zagranicznego sklepu ZAFUL.COM. W moim zamówieniu, tym razem znalazły się buty, bluza oraz choker. Na stronie prezentowały się dobrze, tak samo gdy otrzymałam przesyłkę. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zamówieniem z tej strony, to bardzo polecam i zachęcam:) Niestety, nie mogłam podać linka do butów i chokera, bo nie mogłam znaleźć ich na stronie. 10 komentarzy:

 1. Równeiz jestem tego zdania, że nic nie dzieje się bez powodu :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wierzę w przeznaczenie, nic nie dzieje się bez przyczyny :) Ps. oryginalne zdjęcie na sesje zdjęciową :)
  http://nazywamsiemilena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. super zdjęcia :) obserwuje i pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgodzę się z tobą że chwilę złe i dobre przeplatają się, zawsze we wszystkim szukajmy drugiego dna. Jeśli jest źle to mniemy nadzieje że to co złe zmieni się bo nigdy to co złe wieczności nie będzie trwało. Prawda?

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, ze nic nie dzieje się bez powodu! Pięknie ubrałaś to w słowa, jestem tego samego zdania. Wiem, że każda osoba, którą spotykam, każde słowo które ktoś do mnie mówi i każdy pech/sytuacja w moim życiu są po coś, z czasem dowiemy się po co. Często z pozoru złe sytuacje później okazują się zbawienne i warto było trochę pocierpieć na początku! Pozdrawiam :)

  kajaspelniamarzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przyjemnie czytało mi się Twój post.
  FAjne zdjecia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja także uważam, że nigdy nic nie dzieję się bez powodu :)
  Bardzo podoba mi się ta bluza :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowne ujęcia i pozy:) a ubrania całkiem w porządku:) całość wygląda bardzo elegancko i dostojnie;) obserwuję z miłą chęcią i zapraszam serdecznie do siebie;

  OdpowiedzUsuń
 9. Również jestem zdania, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Gdy dokładnie przeanalizujemy daną sytuację, bardzo szybko dojdziemy do wniosku, iż znamy powód, dla którego stało się tak, a nie inaczej.. :-)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Karolina

  OdpowiedzUsuń
 10. Tytuł trafny :) bardzo podoba mi się ta bluzeczka, lubię taki kolor :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.