It can be fulfilled dreams makes life is so fascinating |Sammydress.com

Marzenia- prosta definicja, lecz jej znaczenie u każdego jest inne. Są ci, którzy sądzą, że marzenia to zwykła fikcja, w którą nie warto się zagłębiać. Inni zaś, do których również się zaliczam, sądzą zupełnie inaczej, na odwrót. Takie "bujanie w obłokach" jest wspaniałą odskocznią od szarej rzeczywistości. Marzenia... każdy człowiek marzy inaczej, i ma swoje cele, do których dąży. Z czasem nasze ambicje się zmieniają. Zmierzamy zupełnie w innym kierunku niż na początku. Ale co wtedy dzieje się z naszymi początkowymi aspiracjami? Dążymy do tego, by zastąpić je czymś innym, nowszym lub odkładamy je "na dalszy plan". Czy jest w tym jakiś sens? Skoro mamy marzenia, powinniśmy nieustannie dążyć, by chociaż w części nam się to udało. Nie ważne jacy jesteśmy. Ważne jest to, czego pragnie każdy z nas. Staraj się realizować je w najbliższym czasie najlepiej zaczynając od zaraz!


Niestety, bywa i tak, że nasze cele są z różnych przyczyn nie do spełnienia. Zostaje nam tylko wtedy marzyć "co by było gdyby?". Zatem bierz się za realizację od zaraz.:)

"To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące"                                                                     ***
Jak pewnie zauważyliście, przyszła do mnie kolejna paczka ze stronki Sammydress.com. Co tu dużo mówić, po raz kolejny jestem mile zaskoczona jakością rzeczy. W moim zamówieniu znalazła się para butów ledowych, dwie pary długich, bardzo ciepłych skarpet w kolorach czarnym oraz białym, które zamówiłam z myślą o zbliżającej się zimie, oraz koszulkę z napisem "Someone like you". Muszę przyznać, że bardzo bałam się o tą bluzkę, bo na stronie była dostępna tylko w jednym rozmiarze. Jednak zaryzykowałam i ją zamówiłam. :)

LED SHOES| T-SHIRT| SOCKS| SOCKS| SPÓDNICZKA/ H&M| CHOKER CROP


💋 


6 komentarzy:

 1. świetne skarpetki, ale ja bym zamarzła w takiej stylizacji na zewnątrz, także podziwiam. ;)
  co do marzeń, to fajnie jest je spełniać i ja powoli właśnie zaczynam spełniać swoje. :)
  pozdrawiam serdecznie.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, jakie poświęcenie! :D Ja bym tak nie marzła!
  Skarpetki cudowne, sama mam zamiar takie zamówić! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze zakolanówki <3 Ja powoli spełniam swoje marzenia, także dla mnie one nie są fikcją ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie cudowne zakolanówki, o kurczę! *o*
  Mam wiele marzeń i każdego dnia walczę o ich spełnienie! :)

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie świetne zakolanówki :o

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie wyszłaś na zdjęciach. W wolnej chwili zapraszam na taki mój skromny blog. www.zbiormyslii.blogspot.com Mam nadzieję że zostaniesz moim wiernym czytelnikiem. :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.